ID CP3092958

Teren intravilan Sanmartin Beverly Hills

ID CP3092958

124,800 € (negociabil)

Teren de 1,000 mp de vânzare
Sanmartin
1,000 mp

VESTINVEST OFERǍ SPRE VÂNZARE

Teren intravilan în Sânmartin cartierul Beverly Hills.

Suprafața totalǎ: 1000 mp

Front stradal: 35 ml

Terenul are acces din strada principalǎ și nu este branșat la utilitǎți.

Utilitǎțile respectiv curent, apǎ, canalizare, gaz sunt în fața parcelei.

Preț: 124.800 Euro negociabil (125 euro/mp)

Tel: 0371 780 037

Citește mai mult

  • Tip teren
    Construcții
  • Suprafață teren
    1,000 mp
  • Front stradal
    35.0 m
  • Număr fronturi stradale
    1

Consultant imobiliar

0371780037